Chemia. Jest, albo nie.

Kolejne „małe: słowo wstępne ode mnie 😉

Muszę. Wybaczcie. Najważniejsze jednak, byście naprawdę byli świadomi. Albo nie.
Nie będziecie i tak… Bo Gruzji jakby się nie wytłumaczyło, przedstawiło i roztkliwiało się nad nią to… to i tak nic nie da. Potrzeba tylko jednego. Świadomości wyboru! Przekonania, że się chce Jej dotknąć. I poczuć na wskroś! I, że ze mną! A temu służy przede wszystkim poznanie mnie i zaufanie mi. Jeśli nie ma się okazji osobiście, to moja strona www, mój fanpage na facebooku, opinie jakie otrzymałam, a nawet ten mój prywatny profil, naprawdę wiele mówią 😉

Ja Kochani nie jestem jak pięciogwiazdkowy hotel. I nigdy się nie przebiorę. Za żadną cenę.
Ja jestem prosta baba, z zimnego wychowu. Zimnego, ale spowitego Miłością , Wyrozumiałością, Otwartością na Nowe. I Wdzięcznością. Za to co mi się zdarza.
I tak wygląda moja Gruzja. Jest prosta. Jest Niezwykła Zwykłością! Jest Wygodna Niewygodą! Jest Trzeźwa Winem! 😉

Mam 47 lat i nie zamierzam nic udawać. Nikogo kupić. I z nikim toczyć wojen o brak świadomości. Bo nie doczytał, nie spodziewał się, albo spodziewał się czegoś innego. A ten fatalny rok uświadomił mi jeszcze jedno. Naprawdę okrutnie i pięknie zarazem mi to pokazał. Utwierdził. Moja Miłość nie jest na sprzedaż. Nigdy nie była i nigdy nie będzie.
Poza tym…dużo gorzej już chyba być nie może. Do stracenia nie mam już nic. Więc… Wchodzisz w Mój Świat? Welcome! Z sercem na dłoni Witam!

Wchodzisz, ale po chwili się cofasz?….Cóż…
Przykro mi okrutnie. Boli mnie serce. Naprawdę! Nie odwrócę tego jednak. Nie wejdę w Twoją głowę. Nie zmienię myślenia. Przepraszać jednak nie będę. Ani za Świat do którego wszedłeś, ani za siebie. Nic złego nie zrobiłam.  Po prostu się jednak nasze Światy się nie zgrały…

Jeśli zaś…mimo wszystko…wciąż czujemy chemię wzajemną…zapraszam do dalszej lektury!;-)

   1. Tu, na stronie mej, w Terminarzu Wypraw 2021 odnajdźcie swój termin 😉 W opisie każdej z nich macie Kochani szczegółowy kosztorys. Planu dniowego raczej nie znajdziecie teraz, bo najważniejszy jest on dla mnie – to ja odpowiadam za wszelkie rezerwacje, terminy, przejazdy i ilości wina 😉 Wy macie tylko być. I być otwarci na Przygodę! Wszystkiego co niezbędne zaś, dowiedziecie się ode mnie. Przed i w trakcie. A i tak codziennie będziecie pytać 😉 Zaufajcie mi.  Acz gardło mam jedno i to jedno miejcie na uwadze kiedy mówię Wam coś naprawdę istotnego. Proszę.
   2. Wszystkich bez wyjątku obliguję do wejścia na moją stronę www dogłębnie! I naprawdę nalegam do obczytania jej w całości!!! Dacie radę 😉 Bo…Przysięgam, każdego sfochowanego gościa odpytam z wybranych zakładek! A dokładnie wyczuję z których powinnam 😉
   3. Przypominam, że nie pobieram zaliczek. Natomiast bilet każdego z Was Kochani na moim mailu, jest potwierdzeniem Waszego udziału w wyprawie i zaklepaniem miejsca. Proszę więc, abyście nie zwlekali zbyt długo. Jest gorąco w temacie, zwłaszcza teraz, kiedy każdy spragniony podróży jak nigdy. Niekiedy więc fizycznie nie jestem wstanie upominać się o Was, bo nie nadążam. To zresztą zakrawa na nękanie chyba 😉 Pilnujcie więc spraw, które po Waszej stronie, ja tych, które po mojej, a wówczas na pewno będzie genialnie!
   4. Na ok. miesiąc przed wyprawą, wysyłam całej zebranej grupie takie kompendium wiedzy swoiste, czyli co i jak, i gdzie, i co spakować obligatoryjnie i jak się ubrać, i jak Was spotykam i takie tam ważne szczegóły na fajny wspólny czas.

Tak więc spokojnie – odezwę się! 😉

To jak ? Gotowi na Podróż Życia??? 😉