Zwariuj ze mną

Co robię właściwie?

Eksploruję ten mały Wielki kraj tak często jak mogę, tak jak potrafię, tak jak chcę i z ludźmi, którzy obdarzają mnie zaufaniem, pozwalając bym i ich przez Gruzję przeprowadziła.
Znane niemal na pamięć gruzińskie szlaki wciąż odkrywam na nowo. Każda wizyta daje bowiem nowe spojrzenie, odkrywa niewidziany wcześniej szczegół.  Gruzja jest jak niekończąca się opowieść. Wielowątkowa. Wielokulturowa. Wielkoduszna.
Myślisz o Gruzji, ale nie masz pomysłu? Samotne eskapady nie są dla Ciebie? Bardzo byś chciał, ale brakuje Ci bodźca? Przysłowiowej kropki nad i? Być może jestem Twoją alternatywą.  Twoja kropką. Przekonaj się. Dołącz do nas i przeżyj Gruzję po mojemu. Przeżyj Moją Gruzję, w której bazuję na oddanych przyjaciołach, emocjonalnych relacjach i poczuciu bezwzględnego zaufania.

Jak?

Kiedy zdecydujesz, że Gruzja, kiedy zdecydujesz, że ze mną i kiedy wybierzesz konkretny na nią pomysł – ustalimy szczegóły, zakupisz bilet lotniczy i odliczamy! Zadbam byś przeżył wspaniałą przygodę! Przeprowadzę Cię przez wielowarstwowość tego kraju, urozmaicę poznawanie poprzez warsztaty z kultury, muzyki, tańca, jazdy konnej, kuchni i wielu innych, po to, byś nie tylko zobaczył i poczuł Gruzińską Magię, ale po to, byś jej dotknął! By ta Moja Gruzja stała się choć trochę i Twoja. Pragnę przenieść Cię w inny wymiar. Zaprezentuję Ci więc „all inclusive” po gruzińsku! Naszą wspólną wyprawę rozpoczynamy od lotniska w Tbilisi, które – zdziwisz się bardzo – tętni życiem o czwartej nad ranem jak żadne inne miejsce na ziemi 😉

Kiedy?

Na okrągło. Kąpać się w Morzu Czarnym. Szusować na nartach. Łazić po górach. Jeździć konno. Mieć frajdę ze zdobywania wysokogórskich przełęczy off-road’owo. Pić wino. W winnicach degustować. Wznosić toasty. Upajać się zapachem cerkwi. Czuć się jak w domu. W każdej minucie. Od początku do końca. To Ci obiecuję. To Ci gwarantuję!

Po co ta strona?

Głównie po to, byśmy mogli się poznać. Najlepiej w Gruzji. Najlepiej wkrótce.
Tu też piszę o emocjach. Pokazuję Gruzję swoimi oczami. I sercem. Czasem marzeniami. I to tu, proponuję Ci dotknięcie Kaukazu. Oblizanie ust po winie. Domowym! Proponuję Ci, ufam…Przygodę Życia!

Tak. Jestem wariatką. To już wiesz. I teraz w zasadzie, wyjścia masz dwa. Albo już nigdy mnie nie odwiedzisz, albo…

Zwariuj ze mną. Dla Gruzji!