Gruzja z przewodnikiem

Na Gruzję mam wiele pomysłów. Na każdą porę roku. I na każdy stan umysłu! Gruzja z pasją. Gruzja z humorem. Gruzja z przewodnikiem. Gruzja z pilotem. I oczywiście Gruzja z winem!  Każda z moich propozycji jest wielowymiarowa. Dokładnie jak Kaukaz. Piętrzą się góry – piętrzą się emocje! Inaczej się nie godzi 😉

Propozycja moich tras oparta jest na kanwie tych już wielokrotnie przeze mnie przemierzonych. Ponieważ na Gruzję może nie starczyć życia – niech nikogo nie zmyli jej iluzorycznie tylko mały obszar na mapie – to mając do dyspozycji 5-9 dni, obieram wyselekcjonowany region i eksploruję go dogłębnie i do syta.

Niemniej, jeśli jest wola na inny, dłuższy bądź krótszy termin – pozostaję i tu elastyczna. Ważne, bym na lotnisku spotkała 6-13 uśmiechniętych i żądnych wrażeń twarzy – warunki wówczas do wspólnej zabawy są optymalne.

W Gruzji jesteś leniwie aktywny. Odpoczywasz, a bez przerwy jesteś zajęty. Poznajesz, uczysz się, chłoniesz, a Przygoda Życia nie wiedzieć kiedy wdziera się w Twoje wnętrze. Dryluje podświadomość. Wypełnia Cię kolorami, uczuciami i smakiem.

Gruzja z biurem podróży nie koniecznie? To może Gruzja z przewodnikiem wariatem właśnie tak? Tadaaam! Oto jestem! ? I jeśli zainspirowałam Cię do przeżycia Gruzji z moją pomocą i udziałem – serdecznie zapraszam do kontaktu . Ja zaś, podejmując Cię z gruzińskiego lotniska, przeprowadzając Cię przez kraj na którego terenie działam i w którym zakochana jestem po uszy, spróbuję tę miłość zaszczepić i w Tobie. Nie mówię, że pokochasz wszystkie barwy i smaki Kraju Kartli. Nie możesz jednak ocenić – nie próbując.
Zaufaj mi. To zaledwie promil tego co Cię czeka, co zobaczysz, co usłyszysz, co poczujesz!

Razem wykreujemy Nowy Smak!

Do zobaczenia w Gruzji!